Uniwersalne okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs na każdą okazję

Marc Jacobs to bardzo ceniony amerykański projektant mody (https://pl.wikipedia.org/wiki/Marc_Jacobs), który od 1986 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne. Znakami charakterystycznymi marki jest nie tylko precyzyjne wykonanie i oryginalny design, ale również bardzo atrakcyjna cena.

Dla kogo?

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs są doskonałym wyborem dla młodych osób, które chcą wyrazić swoją osobowość poprzez nietuzinkowy styl. Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się bardzo odważnymi kształtami, zróżnicowaną kolorystyką oraz dość grubymi oprawami. Nie można zapominać także o wysokiej jakości filtrach UV, dzięki którym można zabezpieczyć oczy.

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs są doskonałym wyborem dla młodych osób, które chcą wyrazić swoją osobowość poprzez nietuzinkowy styl

Jakie modele wybrać?

W 2021 roku największym zainteresowaniem cieszyły się modele Marc Jacobs MJSG 395/S OJR/VK. Są to męskie okulary w pełnej oprawie i jednokolorowych soczewkach. Po wspomniane modele powinny sięgnąć przede wszystkim panowie o trójkątnej i kwadratowej twarzy. Konstrukcja oparta jest na wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu okulary nie powodują dyskomfortu, a co najważniejsze są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Uniwersalne okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs wyróżniają się także szerokimi oprawami. Ponadczasowe okulary Marc Jacobs MJSG 395/S OJR/VK można wykorzystać do odświeżenia codziennego wizerunku.

Jakie okulary przeciwsłoneczne dla kobiet?

Dla kobiet zdecydowanie najlepszym wyborem są modele Marc Jacobs MMJ 412/S 6HD 6J, które błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort podczas długiego noszenia. Okrągły kształt oprawek sprawia, że okulary najlepiej prezentować będą się na kwadratowej, owalnej i trójkątnej twarzy. Na szczególną uwagę zasługują nieco jaśniejsze zauszniki, które mogą ożywić nawet bardzo ponure stylizacje. Do największych zalet można zaliczyć rewelacyjne filtry, które nie tylko chronią przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, ale również zapewniają doskonałą widoczność. Nawet przy bardzo długim przebywaniu na słońcu wzrok nie będzie się męczyć.

Szare czy brązowe soczewki?


Uniwersalne szare soczewki zapewniają neutralne widzenia barw, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jeżeli chodzi o niebieskie soczewki to chłoną one z kolei niebieskie światło. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można liczyć na poprawiony kontrast i niespotykaną ostrość. Odpowiednia głębia widzenia sprawia, że oko może odpocząć. Soczewki niebieskie są najlepszym wyborem dla osób z wrażliwymi oczami. Coraz częściej spotkać można także złote i pomarańczowe szkła, które nie tylko rozjaśniają, ale również zwiększają kontrast. Soczewki tego typu sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach.